Rekomendacje


Dr inż., MBA, Zofia Krokosz-Krynke – współzałożycielka Szkoły,
kierowniczka od momentu powstania Szkoły w 1991 roku aż do roku 2014:
Cieszę się, że rokrocznie dzięki naszemu Programowi Executive MBA rynek pracy zyskuje wysoko wykwalifikowanych menedżerów, którzy chcą się uczyć, chcą poszerzać swoje horyzonty, potrafią ze sobą współpracować i dobrze odnajdują się zarówno na rynku lokalnym jak i globalnym.
Prowadzenie Szkoły było nie lada wyzwaniem, ale też i doskonałym polem do zastosowania wiedzy teoretycznej zdobytej w programie MBA. Praktyka zweryfikowała teorię bardzo pozytywnie – Szkoła działa bez przerwy od 1991 roku, dotychczas program ukończyło ponad 800 absolwentów a w obecnym roku rozpoczyna się XXXV edycja programu. Szkoła jest rozpoznawalna na polskim rynku MBA i wysoko oceniana zarówno przez słuchaczy jak i przez pracodawców. Duża w tym zasługa grupy wykładowców związanych ze Szkołą od samego początku – m.in. dr inż. Gabrieli Paszkowskiej, prof. dr hab. inż. Leszka Jurdziaka, mgr Lilianny Marciniak, dr Wojciecha Małuszyńskiego czy mgr Piotra Malca, – to właśnie dzięki nim Szkoła ma taką pozycję. To właśnie dzięki nim zdałam praktyczny egzamin menadżerski kierując samofinansującą się Szkołą przez niemal ćwierćwiecze.

Zofia Krokosz-Krynke


Mgr inż. Krzysztof Komornicki – absolwent Szkoły,
konsultant w obszarach zarządzania sprzedażą i marketingiem:
Podjęcie studiów Executive MBA w PASB było moją najlepszą decyzją edukacyjną w ostatnim czasie. Niezwykle ciekawe zajęcia prowadzone przez doskonale dobraną kadrę wykładowców i praktyków biznesu dały mi wiedzę i umiejętności, które niemal natychmiast zaczęły procentować w mojej zawodowej praktyce. Szczególnie przydatną formą zajęć okazały się studia przypadków oraz gry symulacyjne, dające praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania strategicznego w warunkach dynamicznie zmieniającego się otoczenia biznesowego przedsiębiorstw.
Dzięki zdobytej wiedzy i poznanym nowym narzędziom menedżerskim z powodzeniem rozwijam własną działalność biznesową, której efekty już przekładają się na wymierne korzyści dla firm, z którymi współpracuję. Z przekonaniem i satysfakcją chciałbym zarekomendować realizowany przez PASB program Executive MBA wszystkim tym, którzy poszukują rzetelnej i praktycznej wiedzy biznesowej pochodzącej z najbardziej wiarygodnych źródeł. Dziękuję przy tej okazji Władzom Szkoły za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas całego programu nauczania.

Krzysztof Komornicki


Jeden komentarz pod “Rekomendacje
  1. Studentka PASB napisał(a):

    Świetne studia – polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.